Brekatai

Breketai yra naudojami dantų tiesinimui. Nematomi breketai nešiojami ant dantų, turi daug privalumų, palyginti su tradiciniais metalo breketais. Pirma, tai, žinoma, akivaizdu, kad slaptas derinys todėl ypač tinka pacientams, kurie nenori nešioti tradicinį laidą ir laikiklis breketai. Apsaugos taip pat parduodami, būti patogiau, nei metalų, tradiciniai breketai tinklą. Pacientas ne daugiau nerimauti bitai maisto įstrigo metalo grupių, nematomi breketai yra nuimami. Dėl su nuimamu pobūdžio, palaikyti gerą burnos higieną yra ne problema su nematomais breketais. Tačiau, taip pat tikimasi, kad pacientas nepašalina piktnaudžiavimo breketais. Geriau ir greičiau gydymo, breketai turi būti dėvimi mažiausiai 20-22 valandų per dieną, išskyrus maisto produktų ir gėrimų. Geriamas vanduo yra leidžiama dėvėti nematomus breketus.

Nematomi breketai padeda išvengti daugelio tradicinių klinikinių persidengimo trūkumų. Be tradicinių gydymo planą, danties šaknis yra sumažinama, tai vadinama šaknies rezorbcija išvengti, dantų tiesinimas gydymas. Be to, kadangi nėra jokių šansų dantų tiesinimo demineralizacija arba dantų ėduonis, kuris įvyksta maždaug pusė pacientų su tradiciniais derinimą. Ant dantenų ir aplinkinių danties audinių spaudimas taip pat yra netaikomas iš ortodontinio gydymo. Pacientas yra visiškai nemokama, dantenų uždegimas ir patinimas, kuris gali atsirasti, kai dėvi tradicinius breketus. Be to, gydymo planas yra greitesnis nei tradiciniai breketai.

Nematomi breketai kitas didelis privalumas yra tai, kad pacientas gali turėti visą vaizdinį atkurti dantis. Dantų tiesinimas gydymo procesas yra kompiuterizuotas procesas, pacientas iš tikrųjų galite pamatyti skirtingus etapus, siekiant pagerinti dantų struktūrą ir planuoti veiksmingas gydymo planą kartu su ortodontu. Dantų tiesinimo gydymo planus įvairovė, pacientas gali nuspręsti, kuris bus efektyviausias gydymo planas, po konsultacijų su ortodontu.

Naudojant dantų tiesinimą pagrindinis trūkumas yra tai, kad gydymo plano sėkmė priklauso nuo paciento dėvėti nematomas breketus atkaklumo. Pašalinamumas skliaustus, kaip trūkumas, nes pacientas gali jausti, priversti pašalinti juos bent menkiausią diskomfortą. Dantų tiesinimo gydymas būtų veiksmingas, turi būti dėvėti breketus nuolat bent 20-22 valandų per dieną, gali būti pašalintas tik kai valgyti, gerti ir dantų valymas. Be to, tiesinimo sistema yra taip pat brangesnis nei tradicinių breketų. Tačiau, yra keletas patogus gydymo planus, iš kurių pacientas gali pasirinkti išspręsti išlaidų dantų tiesinimo gydymas. Be to, jei pacientas negali dėvėti nagų apsauga reguliariai, kitas rinkinys aligners įrašytas ir naujas derinys turi būti plėtojama, pridedant prie bendro gydymo išlaidų.

Implantuojamo kokybės poliuretano sudaro, o kai kuriems pacientams jis gali sukurti sukelti alerginę reakciją. Nors alerginės reakcijos į burną apsaugos simptomai yra labai reta, tačiau simptomai gali būti gerklės skausmas, kosulys ir pykinimas.