Burnos higiena

Gera burnos higiena yra geriausia investicija sveikiems dantims išlaikyti. Kaip ir bet kuri gera investicija, prevencinės techninės priežiūros yra daug pigiau nei dėl aplaidumo padarytą žalą remonto išlaidas. Tai yra tiesa, savo namuose, tai yra tiesa, savo automobilį, ir tai yra tiesa, dantis. Didelis skirtumas su dantimis, tai gali turėti įtakos jūsų bendrą sveikatą ir gerovę – ir nepriežiūra kainuos šioje srityje negali būti matuojamas.

Aplaidumo kaina – Brangus dantų gydymas

Jei jums sukurti karieso ir dantenų ligų komplikacijų, jums gali tekti spręsti įdarus arba vainikėlių nieko iš brangiems ir sudėtingiems procedūras, pavyzdžiui, šaknų kanalų ar burnos chirurgija pašalinti pažeistas dantis ir vieta implantų sąskaitas. Susikaupę dantų akmenys gali sukelti dantenų ligas, dėl kurių galite netekti dantų. Dantų akmenis reikia reguleriai valyti pas dantų higienistą.

Profesionali burnos higiena

Palyginimui, pagrindinio profesionalios burnos higienos ir profilaktinės išlaidos yra nedidelės. Geros minkštu dantų šepetėlį šeriai išlaidos keičiami kas tris mėnesius arba tiek, tai tik keletą dolerių. Tas pats pasakytina apie siūlo naudojimą.

Greitas kartus daugiau su savo dantų šepetėlį neatsako į burnos sveikatą arba išlaikyti gražią šypseną. Gera burnos higiena, įskaitant kasdien jas valant šepečiu ir tarpdančių siūlu, kartu su reguliarūs apsilankymai pas odontologą, pirmoje eilutėje gynybos nuo apnašų kaupimosi ir galimo periodonto ligos. Gera burnos higiena taip pat saugo jūsų bendrą savijautą ir sveikatą.

Stomatologai pasakyti, kad kasdieniniu įpročiu šepečiu ir tarpdančių siūlu daro dantenos sveiki, todėl jūsų dantys sveiki ir pagerina savo kvėpavimą kvapą. Bet yra ir kitų privalumų. Apsvarstykite bakterinei florai burną. Yra tik viena vieta, kad didžioji dalis organizme, kuris yra nieko arti flora, dvitaškis, o tai yra burnoje. Jis turi daug anaerobinių bakterijų (gali augti be deguonies), o tai reiškia, kad jis augs daugiau potencialiai aštrų kvapą, gaminančių bakterijų rūšių, ir tie, kurie gali gaminti tam tikrų cheminių medžiagų, kurios sukelia ligų, tokių kaip periodontito ir unikalių komplikacijų, pavyzdžiui, dantų, dantenų ir kaulų žlugimas.

Padaryti įprotis skalauti po valgio nieko. Tai yra labai svarbus įprotis, kad beveik visi apleisti. Tai yra labai svarbu palaikyti gerą burnos higieną, jis gauna pašalinti visus maisto daleles, kurios gali būti paliktos po valgio. Būtent šie maisto dalelės, kurios lieka į burną ir pradeda irti ir brangesnių dantų problemų.

Burnos higiena gali padėti išvengti rimtesnių problemų, taip pat plėtoti. Studijos jau seniai parodė ryšį tarp periodonto ligų ir sveikatos problemų, įskaitant diabetą, insulto ir infarkto.