Dantų karūnėlės

Dantų karūnėlės yra paprastai naudojamas Estetinėje odontologijoje dantų restauracijai ir per likusią pradinio dantis arba naudojamas kaip dantų implantų viršelio.

Dantų karūnėlės yra pagaminti iš įvairių medžiagų, kurios apima:
Proceliamo karūnėlės (paprastai naudojamos priekinių dantų tiesiai porceliano karūnėle yra labai natūralus išvaizdą, tačiau jie nėra tokia stipri, kaip karūnėlės)
Metalo keramikos karūnėlės, kurios vaizdas iš porceliano ir stiprumo todėl tinka bet kokioje padėtyje į burną
Aukso lydinio karūnėlės, tai labai sunku nešioti karūną, kuri yra prieinama auksu arba baltas.
Cirkonio keramikos karūnėlės. Viena iš pagrindinių cirkonio karūnėlių savybių tai yra laidumas šviesai, dėl šios priežasties cirkonio dantys yra labai estetiški.

Karūna reguliariai naudojami, kai buvo sugadintas dantys, buvo iš esmės sunaikinta ėduonies ar susidėvėjusios. Karūnėlės gaminamos laboratorijoje ir, priešingai pagrindinių dokumentų, veikti kaip stiprintuvų, kas liko iš originalių dantų.

Vis daugiau ir daugiau žmonių kreipiasi į Estetinė odontologija sukurti tobula šypsena dantų vainikėliai buvo plačiai naudojamos siekiant pagerinti sveikų dantų išvaizdą. Tai yra praktika, kuri nėra pilnai palaikoma dantų pramonės pradinio dantis turi būti nugramdytos leisti karūna būti.

Tada, kai yra labai nedaug palikta pradinio dantis, gali būti būtina įterpti pranešimą į šaknies kanalą ir cemento prieš įdiegdami karūną. Paštu bus įtraukti paramą ir pagalbą, danties karūnėlės buvimo vietą.

Kaip gaminamos metalo keramikos dantų karūnėlės laboratorijoje gauti karūną rinkinys reikalauja dvi keliones į odontologą. Iš pradžių, dantų gydytojas dantų įspūdį ir suteikti jums Laikina karūnėlė, jei reikia. Naujoji karūna bus įrengta 1 – 2 savaičių, ir bus nustatytas vietoje su dantų cemento.

Karūnėlės yra pagaminti pagal tikslią savo dantų spalva ir atrodo gana natūralus. Jūs sau gali žinoti keletą dienų karūną po to, kai ji yra įdiegta, bet tai bus tik trumpalaikis.

Gyvenimas priklauso nuo ant dantų priežiūros karūną lygio. Daugelis sako, kad karūna truks už 7 – 10 metų, tačiau gerai prižiūrimos dantų karūnėlės gali trukti daug ilgiau. Karūnėlės yra labai stiprus ir tvirtas, tačiau netrukdo tolesnį dezintegracijos pradinio dantis!

Paprastai dantų karūnėlių kaina su dantų draudimo, jei jie naudojami reabilitacijos tikslais. Jei jūs naudojate bet Estetinė odontologija formą, įskaitant cirkonio dantų karūnėlės atsiradimo paprastai patys padengti išlaidas.