Dantų laminatės

Dantų laminatės. Yra dvi nuomonės apie šypsena kieno nors gyvenimą svarbą. Mes visi norime atrodyti gerai su akinančia šypsena, kad gali tiesiog pabūti visi. Tačiau ne visi yra taip pasisekė žavinga rinkinys balti dantys, kurie gali atmesti visus defektus veido ir veido išraiškos. Taigi, šiuolaikinis mokslas Estetinė odontologija buvo išrastas puikiai padaryti savo dantis. Žmonėms, kenčiantiems nuo įvairių dantų defektų pasirinkti kosmetikos dantų procedūras, nustatyti savo dantų defektus.

Vienas iš šių metodų yra dantų koregavimo trūksta, porceliano laminatės. Šie laminatės yra pagaminti iš porceliano dantų emalio danga, kad ji galėtų paslėpti defektus dantų ir dantų struktūrą. Jie suprato, puikus ir elegantiškas dantų išvaizdą. Be to, porceliano laminatės, taip pat pagaminti iš sintetinės medžiagos. Jis rekomenduojamas žmonėms, kurie kenčia nuo geltonų dėmių ant dantų. Dideli tarpai tarp dantų, gali būti pakeistas laminatės. Atsilaiko dantis, gali būti padengta porceliano sluoksnis ant dantų emalio.

Dantų laminačių privalumai ir trūkumai

Radikalių pokyčių savo išvaizdą galima pasiekti su porceliano laminatės. Jų privalumai ir trūkumai negali būti ignoruojami. Žemiau yra keletas punktų, kurie išsamiai paaiškinti jų naudingumą.
Akivaizdžiausias privalumas yra tai, kad ji nustato ne tik dantis, bet ir paleidžiama jums milijonų dolerių šypsena. Jūsų gražius dantis pakels nuotaiką ir padaryti jums jaustis pasitikintys apie save.
Jie beveik atrodo kaip tikri dantys, mažiau defektų. Kinija taip pat galite pasirinkti bet spalva, kuri atitinka savo nekilnojamojo dantų spalvą. Jie dėmių, nes jis yra atsparus spalvos pakitimas.
Nors galite padaryti dantis gražus ir blizga, bet jis gali jums kainuoti Amerikinė sumą. Su padaryti dėl savo dantų porceliano laminatės gali kainuoti apie $ 500 iki $ 1,000 už dantį. Galima teigti, kad geriausi dalykai gyvenime yra ne visada nemokamai.
Jų gyvenimo trukmė yra apie dešimt penkiolika metų, o tai nėra ilgas, atsižvelgiant į pinigų sumą, kad jūs įtraukėte į juos. Palyginimui, balinimo arba kitų dantų balinimo būdai yra pigiau nei porceliano laminatės.
Jis sakė, kad jie yra stiprūs ir žala atsparus, bet, priešingai, yra linkęs būti pernelyg trapus. Labai karštų ar šaltų gėrimų vartojimas gali būti žalingas šį brangus fanera.
Tik žmonės, kurie yra labai įsitikinę šio gydymo, rekomenduojama odontologą eiti į tokių kosmetikos procedūrų, nes taip greitai, kaip tai yra daroma, nėra jokio būdo galite grąžinti ją. Taigi, fanera turi būti kruopščiai naudojamas kaip dantų laminatės negali būti ištaisytas.
Jis yra rekomenduojamas tik žmonių, kurie kenčia nuo dantų ėduonis ar bet kokių kitų dantų ar dantenų ligų. Jei po to, kai gauti tuos, turėtumėte palaikyti gerą burnos higieną.
Norėdami įdėti porceliano fanera ant danties emalio, stomatologas turi lustas keletą dantų dalelių. Tai yra sudėtinga procedūra, ir, reikia atsargiai. Jei dantys nėra tinkamai prijungtas prie lukšto jis gali sudužti, juos vėliau.
Pogarantinio aptarnavimo

Kai naujų ir blizgantys dantys, jums gali jaustis labiau motyvuoti išlaikyti juos geros sveikatos. Dantų laminatės nereikia daug vėlesnės priežiūros. Tačiau, yra keletas taisyklių reikia laikytis, siekiant pratęsti gyvenimą savo dantų laminatės. Reguliariai valyti šepetėliu ir tarpdančių siūlu įpročiai yra būtina. Bandyti ne patenka į dažymo maisto produktų vartojimo, pavyzdžiui, vyno, tt Kramtomoji kietieji maisto produktai, pavyzdžiui, saldainių, ledas, kaulai, ir tt, turėtų būti vengiama, nes jie gali padaryti jūsų dantys yra linkę į lūžiai. Be to, kramtymas metalo arba kitu kietu daiktu tikrai susilpninti ryšį tarp porceliano ir dantims. Nors sportuoti, burnos apsaugos rekomenduoja gydytojai, nes jie gali sulūžti, kaip ir visi natūralūs dantys, kai jie yra pernelyg didelės jėgos. Kai dantų šlifavimo pobūdžio ir gali sukelti porceliano laminatės susilpnėjimo. Karieso subalansuota mityba ir išvengti dažnai snacking prevencija. Prie visų tolesnių tyrimų ir procedūrų odontologą. Atminkite, kad jie šiek tiek laiko priprasti prie. Baigę šią procedūrą, galite turėti normalų, sveiką dantis, jei jūs deramai rūpintis savo dantų.

Žmonės, kurie linkę sumalkite savo dantis netinka tokiam traktavimui, kaip jie gali būti lengvai skaldytų fanera. Be to, žmonės su pūvančių dantų ar dantenų ligų žmonėms, turintiems draudžiama tokį traktavimą. Jie yra paprastas sprendimas dantų problemų, nors ji gali būti šiek tiek brangesnis. , Jei esate pasiruošęs mokėti už apakinti ir šviečia dantų, tada jūs galite eiti šių dantų laminatės. Problemų, tokių kaip deformuoti arba Pożółkły dantų gali būti išspręsta naudojant juos. Apsvarstyti privalumus ir trūkumus, prieš pradėdami vartoti bet kokį sprendimą apie dantų laminates. Jei jūs vis dar nesate tikri apie tai, kreipkitės į savo odontologą. Tik priimti sprendimą. Sėkmės!