Dantų protezavimas

Dantų protezavimas susideda iš trijų dalių: implanto, atramos ir dantų protezų (dirbtinis dantis). Taip pat žinomas kaip karūnėlė, protezavimas svarba yra jos estetinė vertė. O implantas ir kontraforsas yra struktūriškai ir funkciškai svarbi dantų protezavimas, dantų implantai, kuris yra vertinamas, ir vienas iš pagrindinių jos tikslų yra tik dalis, todėl yra puikiai atrodo. Šis straipsnis bus apibrėžti kai dantų protezai detales, turėtumėte žinoti.

Dantų protezavimas yra įrengta?

Dantų implantavimo procedūros pirmoji dalis apima įterpiant patį implantą iš anksto išgręžtą lizdą. Po to gydė formuotoją pridedamas prie implanto perduoti apkrovą į implantas nuo danties protezo. Dėmesys turėtų atlikti visiškai atsigauti iki plokštelė gali būti įdiegta – procesą, kuris paprastai trunka 4-6 savaites. Iki to laiko, dantų gydytojas gali suteikti jums laikinus protezus.

Kokios yra dažniausi naudojamos dantų protezavimo medžiagos?

Yra įvairių medžiagų, kurios gali būti naudojamos pakeisti. Dantų protezai, dantų implantai, paprastai pagaminti iš keraminių medžiagų – porcelianas yra dažniausiai pasirinktas variantas. Privalumai savo porceliano labai didelė jėga ir natūralią išvaizdą. Visai neseniai buvo pastebėtas su perėjimas į kitą keramikos prosthodontists pasirinkimas už naujų medžiagų, tokių kaip ličio disilicate. Šie nauji keramika didesnis lūžis varža, palyginti su Kitų porcelianinių naudojami atkurti dantis

Kaip dantų protezavimas veikia?

Siekiant, kad dantų protezas Jūsų dantų bus Tikslus modelis burnoje. Svarbu, kad jūsų karūna tikslaus atitikmens, ypač kai daugiau nei vienas dantis pakeičiamas. Gauti Kapa, gydytojas savo žandikaulio, dantų ir savo atramos formą. Jie imsis įkandimo registraciją, norėdami pamatyti, kaip visi dantys tinka kartu. Dantų protezavimas tada iš šio modelio. Tai gali užtrukti keletą vizitų į savo odontologą sukurti šį modelį, ir tokiu būdu, visas procesas gali užtrukti keletą mėnesių.

Ką daryti, jei man nepatinka mano dantų protezai?

Jūsų dantų gydytojas visada turėti padorų sesijos su jumis, kad jūs galite pajusti, kaip jūsų Plokštelė dedama į burną. Atėjo laikas jums išreikšti jokių susirūpinimą turite daugiau įrenginį arba implantavimo. Atminkite, kad jūs mokate už savo naujais dantimis, todėl yra tik teisė, kad jie yra gražūs!

Kaip prižiūrėti dantų protezus?

Jūsų dantų gydytojas suteiks jums informaciją po priežiūros po įdiegimo savo dantų protezai. Dėl į karūną medžiagos pobūdį, jie gali būti traktuojami taip pat, kaip normaliomis dantų burnos higiena šepečiu, siūlu ir įprastu pleiskanojimas ir poliravimo turėtų padėti išlaikyti jūsų dantų implantai atrodo savo labai geriausiai!