Dantys

Paprastai tėvai yra atsakingi išmokyti savo vaikus daug įvairių dalykų, kaip jie auga ir bręsta. Šių metų plėtros, viena iš pagrindinių, tačiau pagrindinis pamokas, mokyti vaikus, kaip tinkamai prižiūrėti savo dantis. Tai yra pagrindinė informacija, kurios reikia, kai vaikai gauna savo pirmąjį dantų, ir ji taip pat padeda jiems išlaikyti per visą suaugusiųjų gyvenimą. Tie, kurie klausosi ir sekti savo tėvų patarimų, daugelis iš jų galima išvengti įvairių dantų problemų, įskaitant kai skauda dantį. Kartais, tačiau, dantų skausmas negali būti vengiama, nes nuo skausmo priežastis gali ateiti iš įvairių bazinių linijų. Kai kurie iš šių priežasčių yra tuščių ertmių, abscesai, burnos ar žandikaulio pakitimai, sinusų uždegimą, arba ji gali būti ankstyvas simptomas širdies priepuolio moterų.

Dantų ėduonis

Kaip pažymėta pirmiau, viena iš priežasčių, dėl didelio skausmo, danties ertmę. Dantų ėduonis gali būti apibūdinta kaip mažų skylučių ar dantų ėduonis. Šie mažų skylučių ir skilimo gali ateiti valgyti įvairių rūšių maisto produktais, kuriuose yra angliavandenių (pvz., Saldainiai, pyragėliai, gaiviųjų gėrimų, makaronų ir kitų angliavandenių). Šie produktai neturėtų būti visiškai išvengti, tačiau jie neturėtų būti valgyti, jei žmonės neturi valyti dantis po kiekvieno valgio ar užkandžio.

Be to, vienas iš geriausių būdų, kaip išvengti ertmės pas stomatologą lankytis reguliariai. Pavyzdžiui, pagal  Vaikų odontologijos, vaikas turėtų apsilankyti pas odontologą susijusius su jų registravimu, bent du kartus per metus. Kai kuriais atvejais, gydytojas gali rekomenduoti papildomų apsilankymų metu, jei vaikas yra ne didesnė rizika susirgti dantų ėduonimi.

Protiniai dantys

Protiniai dantys pradeda dygti sulaukus 20 ir daugiau metų. Kai kuriais atvejai protiniai dantys išdygsta tik sulaukus 40 metų. Jeigu protinis dantis dygsta netaisyklingai, jį būtina pašalinti, nes jis gali pagadinti greta esančius dantis, ar net išderinti visą dantų eilę. Dažnais atvejais protinių dantų ištraukimui reigalinga chirurginė operacija.
Abscesai

Stiprus krūtinės skausmas, danties taip pat gali ateiti ant abscessed dantis. Abscessed dantis, gali būti apibūdinta kaip dantis, kad turi savo šaknų infekcija. Dantų pūlinys, paprastai sukelia dantų, kurie nebuvo tinkamai gydyti. Dantys, kurie buvo susmulkintos arba krekingo. Kiekvienas, kuris turėjo abscessed dantis gali patvirtinti intensyvus ir nepakeliamas skausmas, kuris sukelia. Tokiais atvejais asmuo turi kuo greičiau kreipkitės į savo odontologą. Odontologą vaidmuo pašalinti infekcijos, kol ji plinta į kitus gretimose teritorijose (pvz., kaulų).

Žala žandikaulio ar burnos

Išlaikyti žalos žandikaulį ar burną, taip pat yra viena iš priežasčių, patirti aštrų skausmą, dantis. Pavyzdžiui, vaikai ir suaugusieji, kurie dalyvauja kontaktinis sportas, paprastai ne didesnę riziką negu kiti. Daugelis iš jų buvo sužeisti žandikaulio ir burnos, ir todėl jie turėjo susmulkintos arba išmuštas dantis.

Sinusitas

Kai kuriais atvejais, dantis yra daug skausmo, kurį sukelia problemų, susijusių su žmogaus dantų. Kartais nuo skausmo šaltinis yra nuo sinusito. Deja, šiose situacijose, daug sunku pasakyti tarp jų skirtumas. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl ji yra geriausia pasikalbėti su odontologą. Odontologas gali įvertinti sinusinio simptomus ir nukentėjusių dantų rentgeno, prieš priimant galutinį sprendimą. Nustatyti tikslią diagnozę stomatologas gali padėti gauti tinkamą gydymą šios ligos. Jei, pavyzdžiui, dantų skausmas sukelia sinusitas, o ne bloga dantenų infekcija, stomatologas gali nusiųsti pacientą specialisto ausų, nosies ir gerklės. Šis specialistas gali padaryti savo vertinimą ir paskirti vaistus, kad atsikratyti šios infekcijos ir skausmas.

Širdies liga

Nors yra daug įvairių priežasčių, kodėl daug skausmo dantis, svarbu žinoti, kad skausmo šaltinis gali būti ankstyvus širdies priepuolio. Remiantis neseniai atliktais tyrimais (atlikta, Švedija ir Urugvajumi), dantų ar žandikaulio skausmas gali būti anksti ženklas širdies ir kraujagyslių ligų, ypač moterims. Nors vyrams simptomai buvo apibrėžtos ir moterų skirtingi simptomai yra ne taip pastebimas. Tačiau su šių naujų tyrimų sunkus dantų ir žandikaulio skausmas yra kai kurie bendri simptomai yra žinoma, ir yra susiję su širdies liga.