Estetinis plombavimas

Dantų estetinis plombavimas mes manome, dantų problemų. Ar jums rasti sau kartais pristabdę šypsotis, nes užkrėstų patikos dėl perskelta dantis ar spalvą dantys? Jei nesate 100 procentų patenkintas savo šypsena, Estetinė odontologija gali būti dėl danties forma jums. Tai gali suteikti labai natūralus ir estetinį rezultatą, galite būti kandidatu.

Norite, kad kalbėti apie savo problemas su savo odontologu ir pamatyti, ką kosmetikos galimybes. Dantų jungtis turi galimybę keisti daug šypsena inhibitorių. Jei patyrėte žalos burną ir sulaužė arba perskelta dantis, dantys pranešimas gali būti jums atsakyti. Ar turite ertmės ir nenorite atkreipti dėmesį į pildymo dantenos traukiasi ir sukelia diskomfortą, jūsų dantys spalvą arba mini skirtumus tarp kai kurių dantų? Estetinė odontologija, atsakyti į visus šiuos klausimus. Klauskite pamatyti odontologą knygos prieš ir po nuotraukos, kad pamatyti puikius rezultatus pacientams, kurie patys už save.

Estetinė odontologija Dantų estetinis plombavimas yra didelis pasiekimas. Prieš keletą metų, kai sidabro plombos buvo įprasta invazinių dantų paruošimas yra būtinos norint išlaikyti pildymo. Dauguma danties turi būti pašalinti, saugoti, sidabro pildymo galiausiai iškristi. Naujas dantų pasta estetinis plombavimas procedūros yra konservatyvūs, reikia labai nedidelį kiekį dantų struktūrą, turi būti pašalintas. Tai Estetinė odontologija gydymas bus sukelti dantų medžiagos, prisijungti prie danties paviršiaus.

Stomatologas apmokyti kosmetikos procedūrų, „klijai“, atkurti savo dantis. Estetinė odontologija Kaune yra aukštųjų technologijų komunikacijos su danties. Po danties, dėl savo konkrečios valstybės galimybių nustatomas, dantų gydytojas parengti dantis pašalinti tik dalį danties.

Šalinimas, dantis bus elgiamasi su švelniu ofortas. Ofortas naudojamas šiek tiek šiurkštaus paviršiaus dantų emalio, todėl plombinė medžiaga bus obligacijų. Galite palyginti šį šiurkštumą švelniai šlifuojant paviršių prieš taikant dažų arba naudojant nagų lako pagrindo sluoksniu. Dantų klijavimui įstojimo.

Jūsų dantų gydytojas bus taikomi rišiklio, po dantų spalvos Composite dervos. Šie Estetinė odontologija medžiagos yra įvairių spalvų ir tiks, jei turite perlamutrinės baltos arba ne tiek daug.

Kai buvo taikomas sudėtinis derva Jūsų dantų gydytojas formuoti medžiagą, kad pasiekti norimą rezultatą. Paskutiniai du žingsniai suteikia šviesos kietėjimo šviesą danties stiprinti materialinę ir tada poliruoti restauruotą dantis į gražią, natūralios spalvos.

O stomatologas dantis estetinis plombavimas trunka šiek tiek ilgiau nei tradicinės sidabro pildymo susitikimus paprastai, tokios struktūros gali būti baigtas vienoje dantų apsilankymo. Galite pastebėti, kad Estetinė odontologija yra šiek tiek brangesnis nei daugiau tradicinių procedūrų, bet restauracijos paprastai ilgiau, taip pat.

Estetinė odontologija yra nieko nesiekia nuostabi. Rezultatai, kurie bus pasiekti dėl danties bus impulsą mūsų savęs suvokimas gali šypsotis nuo ausies iki ausies. Atrodo – ten yra prieš ir po nuotraukas, knygos! Puikus.