Kaulo priauginimas

Bloga burnos funkcija ir mažiau savigarbos turinčius asmenis, yra tik vienas iš daugelio sunkumų, susijusių su dantų praradimą. Visiškas arba dalinis protezai yra dažnai dantų netekimo problema, negali atkurti oralinis funkciją, visiškai dėl prastos tinka dėl blogėjančios žandikaulį. Tiltai, dažnai spręsti vieną danties praradimo, turi savo trūkumų taip pat, nes pateikimo tiltą reikia dantų trūkstamą dantį supantys būti nuvalomi ir pavojus.

Siekiant pagerinti dantų pakeitimo estetiką ir funkcionalumą, dantų implantai buvo sukurtas ir įgijo populiarumą pastaraisiais metais. Dantų implantai yra pagaminti iš titano „varžtu“, kurie patenka į žandikaulio pakeičiant neteko danties šaknis. Dantų implantai yra alternatyva standartinių nuimamas pilnų ir dalinių protezų įtvirtinimo mokestis ir tiltų, o pagerinti kramtymo funkcijos beveik visiškai.

Problema

Tam, kad būtų kandidatas dantų implantavimo procedūros, pacientas privalo turėti pakankamai kaulo aukštį ir plotį, titano arba dirbtinė danties šaknis pranešimą. Deja, jei pacientas buvo be danties ar dantų ilgą laiką, kaulų, kad kartą palaikė dantys susilpnėja ir pablogėjo, kurio trūksta kaulų aukščio remti dantų implantą. Tai ypač aktualu, kai yra danties netekimas, dėl žandikaulio viršutinio žandikaulio (viršutinė). Kadangi žandikaulio remiasi į krūtinę, kai kaulų tankio sumažėjimas įvyksta, sinusų plečia kurias kažkada buvo užėmę žandikaulį užpildyti erdvę. Reikalingas kaulo priauginimas.

Sprendimas

Norėdami išspręsti šią problemą, pridėti sine (liftas) procedūros buvo sukurta siekiant leisti viršutinio žandikaulio kaulų, siekiant užtikrinti regeneracijos pakankamai erdvės, kad tilptų implantą. Sinuso pakėlimo procedūra, išrastas 1970-aisiais buvo patobulintas ir dabar dažnai sėkmingai pasirodė. Įvairių versijų sinuso pakėlimo procedūros laikui bėgant, kiekvieną sėkmingą įvairių atvejų.

Sėkmingas, nuspėjama dantų implantai viršutinio žandikaulio pusėje paprastai reikia ne mažiau kaip 10 mm vertikalios kaulų aukščio. Be to, iš viršutinio žandikaulio pusėje kaulinio audinio tankis yra dažnai prasta, kuris gali sukelti komplikacijų implanto fiksavimo. Spręsti šias problemas, viršutinio žandikaulio sinusų chirurgija aukštis buvo sukurta siekiant padidinti kiekį kaulų dantų implantams įsriegti, ir pasiteisino ir tapo populiarus, todėl pacientams, sergantiems nepakankamo kaulų atlikti dantų implantą. Sine tipas, kad padidinti chirurgas nusprendžia naudoti konkrečiam pacientui priklauso nuo gydytojo ir paciento anatomiją pasirinkimą.

Sinus padidėjimas (liftas) procedūrų tipai

Šoniniai stiklai transporto priemonių (LWT)

Implantas gali būti atliekami kartu su tvarka, aukštis sine arba pasibaigus gijimo laikotarpiui, kuris gali trukti 6-9 mėnesius. Nedelsiant vieta per sinusinis liftu sumažina bendrą gydymo laiką ir neapima kita chirurginė procedūra, kuri gali būti pageidautina, kad pacientams. Sprendimas implantą per sinusų didėja priklauso nuo pirminės implanto stabilumą pakankamai kaulų ir kokybės prieinamumą. Rosen et al (1999), rekomenduojama bent 5 mm natūralus kaulas nedelsiant implantavimo procedūros metu sinusinis papildas. Tačiau naujesni tyrimai parodė, kad implanto stabilumas gali būti pasiektas ne daugiau nei 5 mm (Pelegas 2006).

Padidėjo šoninis Sinus Langų: šoninis požiūris apima pakeisti Caldwell-Luc operaciją patekti į sinusų ertmėje. Kaulingas langas sukurta viršutinio žandikaulio šoninės sienos, Schneiderian membrana išaugo ir persodinus kaulo medžiaga yra autologinė kaulų alotransplantanto derinys. Yra padedamas tarp kaulo transplantato ir membranos rezorbuojamos kolageninė membrana, taip pat nuo kaulų langus.

Šis metodas paprastai yra priimtiniausias būdas sinusinis aukščio maža kaulų kokybė ir minimalus likusio kaulo aukštį, nes jis leidžia tiesioginio vizualizavimo ir tikslią išdėstymą kaulo ir implanto pozicijos. Be to, membranų plyšimas gali būti lengvai valomos, sumažinti skiepų taršos per gijimą.

Keteros aukštis

Branduolių arba ketera maksimumo aukštis lango technikos yra alternatyva tradicinių technika šoniniais langais, yra plačiai naudojami operacijų Sinus jūros. Nors paprastai yra sėkmingas, transporto priemonių šoniniai langai gali sukelti pooperacinį skausmą pacientams atsispirti, mėlynės ir patinimas. Šis apribojimas šoninis langas technika gali būti dėl „aklai“ pobūdžio procedūros ir matomumo trūkumas, kai gydytojas manipuliuoja Schneiderian membraną ir ančių atidarymą. Siekiant kovoti su susijusių pooperacinių komplikacijų, pagrindinė technologija, herbas buvo sukurtas.

Būdas padidinti pagrindiniu grzebieniem sinusų, buvo pranešta, mažiau invazinės nei transporto priemonių šoninių langų. 2010 metų rugpjūtį Amerikos Periodontologijos leidinyje paskelbtame tyrime 45 pacientai po TBI retrospektyvus peržiūrėjo 11,1 metų laikotarpį. Šukos technika buvo labai sėkmingas 31 iš 45 vietų (68,9%) ir iš dalies sėkmingų 6 sites (13,3%). Chirurginės klaidos buvo pranešama, dėl pagrindinio padalinio, kuris buvo daugiau ašarų sinusų membranų. Įsriegtų implantų sėkmingų svetainių sudarė 100% išgyvenamumas per tyrimo laikotarpį.

Buvo padaryta išvada,, kad kraigo Core metodas, kai jos įgyvendinamos kartu su moliniu gavybos jei terapinės naudos pacientui po operacijos. Vėlesnis implantaciją naudojant CCE parodė fantastišką išlikimą, taip pat į gyventojų vertinimo.

Viršūne požiūris Langas į padidinti sinusinis paprastą, prognozuojamą techniką, dėl kurio susidaro labai mažas sergamumas pacientų. Todėl tinkama alternatyva tradicinių padidinti sinuso, suteikiant gydytojams metodų pasirinkimas, kai artėja įvairaus laipsnio sunkumą ir sudėtingumą. Viršūne pagrindinė būdas gali būti geriausias pasirinkimas sinuso liftas daugeliui pacientų.

Osteotome technika

Vienas iš labiausiai konservatorius sinusinis aukščio Rib arba Summers technika metodų. Šis metodas apima sinusinė aukštis po dantų implantacijos. Per Osteotome technika mažytė skyles į žandikaulį ir kaulo persodinimas medžiagą yra įtrauktas į erdvę tarp sinusų ir kaulų grindų, padidinti atstumą tarp sinuso ir žandikaulio. Šis metodas leidžia sparčiai implantacijos ir sumažina po gydymo lūkesčius. Osteotome technika yra laikoma viena iš mažiausiai invazinis metodai sinusinės papildo.

Išvada

Daugybė tyrimų parodė, kad dantų implantų išgyvenamumas yra didesnis pacientams, sergantiems dantų implantatų įskiepytų sinusų nei dantų implantai dedami be sinusinis liftu. Procedūra leidžia priauginti kaulą ir kokybę ir leidžia už implantų vietą, kuri veda prie didesnio stabilumo. Daug įvairių metodų, leidžiančių gerokai padidinti kaulų žemiau sinuso, kai kurie iš jų buvo aptartos anksčiau šioje ataskaitoje. Kas yra požiūris didžiąja dalimi priklauso nuo paciento kaulų praradimo ir konkrečias procedūras, kurios yra planuojama atlikti dantų implantai ir galutinio sutvarkymo laipsnį. Atsižvelgiant į daug galimybių papildyti sine, žinoma, kad tik aukštos kvalifikacijos dantų gali nuspręsti, kokios procedūros tinkamai ir sėkmingai gydyti labiausiai tinka variantas.

Odonbtologai šią praktiką ir nenuilstamai siekė išlaikyti savo pozicijas, kaip šios srities lydere. Jo kolega, taip pat specializuojasi Periodontologija ir dantų implantai.

Kaip viena iš pirmaujančių ekspertų Periodontologija, suvaidino svarbų vaidmenį naujoviškų medicinos ir technologijų pažangos, dabartinis periodonto praktikos taikymo. Skelbia ketvirčio naujienlaiškius bendrųjų stomatologų apie naujausius mokslinių tyrimų Periodontologija srityje.