Kuo įpatingi dantų implantai

Dantų implantai yra naudojami odontologijoje protezuoti dantis ar dantų grupę, kad jūsų šypsena atrodytų puikiai, be trūkstamų dantų. Dantų implantai gali laikyti įvairius dantų protezus, įskaitant pavienes karūnėles, tiltus ir protezus. Jie taip pat gali kartais būti naudojamas kaip ortodontinio dantų judėjimas kalno. Paprastai dantų implantas susideda iš varžtu, kuri panaši į danties šaknies, kuri yra implantuojamas tiesiai į žandikaulį. Dauguma dantų implantai, pagaminti iš titano. Be to, yra karūna, jei yra tik vienas trūkstamo danties ar tiltas ar protezas, kai keli dantys.

Dauguma dantų implantai naudojami šiandien yra panašūs į faktinę danties šaknies formos ir dedami į kaulą. Dantų implantai saugiklis su į žandikaulį tapti stipria areštas naujos šypsena. Danties Implantas yra arčiausiai dalykas, jūs galite gauti vis naują dantį. Ji gali atrodyti ir jaustis kaip realus dalykas. Dantų implantai reikalauja kaulo būti pasirengę, kaip taisyklė, priimti danties implantą. Po tam tikro laiko, kuris priklauso nuo pacientui, kaulų auga ant implanto paviršiaus, kad jis tampa beveik natūrali jūsų burnos ir žandikaulio. Jei turite kokių nors vainikėliai, tiltai ir net protezus, jie perkeliami ant implanto sukurti saugią priedą po tinkamo gydymo laikotarpiu, paprastai 2-3 mėnesius.

Turi būti pakankamai žandikaulio kaulo implantą, būtų sėkmingas ir kaulai turėtų būti pakankamai stiprūs, laikyti ir remti implantą. Gali būti laikas, kai jūs neturite pakankamai kaulo, kad dantų implantai sėkmė, o kai kuriais atvejais, Kaulo transplantato gali būti reikalaujama. Atsižvelgdama dantis ar dantų yra priežastis, kuo greičiau prarasti dantis, kaulų pradeda trauktis, nes nėra paremti. Rūkaliai ir žmonės su dantenų ligų dažnai turi šią problemą, tačiau yra ir kitų priežasčių, kodėl kaulų, negali būti pakankamai.

Yra daug aplinkybes, kai galvoju apie tokio reabilitacinio gydymo, tačiau, kodėl dantys, kurie iš pradžių buvo trūko. Žmonės, kurie dantų šlifavimo (ten yra daug žmonių kas padaryti jį, kartais, net ir tada, kai jie miega), pavyzdžiui, yra ne visada geri kandidatai šia procedūra, šlifavimo pasiūlymo gali judėti prieš, kad normalus kryptimi jėgos maisto produktų, pavyzdžiui, ir gali pradėti pakenkti implantą. Tai dažnai gali būti įveikti dėvėti įkandimo naktį apsaugą, siekiant apsaugoti savo dantų ir implantų. Tačiau, yra daug priežasčių, kodėl jūs norėtumėte šią Odontologijos, bet ne mažiau svarbus, jis leidžia jums atrodyti ir jaustis. Aš tikiu, kad jūs matėte žmonių, kurie nešiojate dantų protezus ir kaip savo veidą gali pasirodyti. Tai yra todėl, kad jūsų dantys į savo veidą ir pilną dantų struktūrą iš tikrųjų gali padaryti jums atrodyti jauniau, o tai savo ruožtu gali padidinti jūsų pasitikėjimą savimi. Turintys didelę šypsena, gali padaryti jums jaustis geriau, ir jei tinkamai rūpintis reguliariai lankytis pas odontologą, dantų siūlu reguliariai, ir jūs galite tikėtis, kad jūsų nauji dantys truks daugelį metų.

Skaitykite:
https://sosklinika.lt/paslaugos/burnos-chirurgija/implantacijos/